Answer :
Answer: The answer is $2.00 per pencil
Step-by-step explanation:
$24 - $10= $14
$14 divided by 7 pencils = $2.00 per pencil
Answer: The answer is $2.00 per pencil
Step-by-step explanation:
$24 - $10= $14
$14 divided by 7 pencils = $2.00 per pencil