Answer :
Answer:
$13.41
Step-by-step explanation:
Divide the 17 bumper stickers by the price in order to find their unit price:
17/13.94=13.41463414634 and round to 2 decimal places
Answer:
$13.41
Step-by-step explanation:
Divide the 17 bumper stickers by the price in order to find their unit price:
17/13.94=13.41463414634 and round to 2 decimal places