Answered

You want to buy some noodles. A 6-ounce package costs $2.22. A 14-ounce package costs $5.46. A 22-ounce package costs $7.92. Which package is the Best Buy.

Answer :

zaidshobaki

Answer:

A 14-ounce package that costs $5.46

But what if I want to buy the noodles from Walmart it’s cheaper

Other Questions