Answer :

Answer:

patrick

Step-by-step explanation:

nuonmar

Answer:

The bikini bottom

Step-by-step explanation:

Say you wanted to buy 4:

$7.40

$7.40

=14.08

and if you would do the same with "patrick"

$9.60

$9.60

$9.60

$27.18

Meaning if you bought extra "Spongebobs" you could save a lot of money

(Im hoping this problem was a joke)

Other Questions