Heather Computing unit prices to find the better buy Chris needs to buy some pencils. Brand A has a pack of 28 pencils for $4.19. Brand B has a pack of 72 pencils for $9.12. Find the unit price for each brand. Then state which brand is the better buy based on the unit price. Round your answers to the nearest cent. 8 Unit price for the Brand A pencis: for each pencil Unit price for the Brand 8 pencils for each pencil The better buy O Brand A Brand B ONeither (They have the same unit price) 5 ?